Zveme vás na první letní open air divadlo - Byt na inzerát!

První letošní OPEN AIR DIVADLO je tady! Nenechte si ujít jedinečné divadelní představení pod širým nebem!

Těšit se můžete mimo jiné na Adélu Gondíkovou, Filipa Tomsu, Zbyška Pantůčka, Marcela Vašinku a další skvělé herce!

 
ČTVRTEK 11. ČERVENCE 2019 OD 20:00 hod.

 V GOLF RESORTU ČELADNÁ

Vstupné 420 Kč / osoba

Vstupenky v prodeji denně na golfové recepci od 7:30 do 19:30 hod., nebo online na našem e-shopu

Přehled míst k sezení ZDE (v prodeji řada 10-23)

O čem že to vlastně bude?
Odkvétající varietní umělkyně Georgette pronajímá ve svém pařížském bytě pokoje. A tak spolu na jedné adrese bydlí ještě klavíristka Jeanine, malířka Jacqueline a služebná Marie-Louisa. O tom, že soužití žen takto rozdílných temperamentů není jednoduché, nás přesvědčí expozice hry. Všechny obyvatelky bytu se proto nezávisle na sobě rozhodnou radikálně změnit život a všechny (opět bez vědomí těch ostatních) si podají inzerát.

Majitelka bytu hledá nového nájemce, pianistka žáka, malířka model pro obraz Spartaka a služebná životního partnera. Zájemci, čtvero mužů nejrůznějšího ražení, se brzy dostaví, ale samozřejmě jak to bývá zrovna ve chvíli, kdy není doma správná inzerentka. Navíc zkratkovitá řeč inzerátů, známá i z našich novin, možnost dorozumění ještě více zkomplikuje. A tak sledujeme složité eskapády jednotlivých zájemců, kteří sice přišli na správnou adresu, ale chtějí se po nich nebo se jim naopak nabízejí prapodivné věci. Že si nakonec všichni přijdou na své je nasnadě, i když zdaleka ne tak, jak si původně představovali.

Ve Francii nesmírně úspěšná komedie nabízí řadu vtipných situací a dialogů. Jistou pikantnost přitom zvládá s pověstným francouzských šarmem.

Délka představení: 135 minut (včetně přestávky)