LONG DRIVERS EUROPEAN TOUR 2013

Longest Drive European Tour 2013 proběhne v Prosper Golf resortu na Čeladné
ve dnech 5. - 6. 7. 2013 

Veškeré informace o této soutěži naleznete i na oficiálních stránkách celé Tour
www.europeanlongdrivers.com

Evropská prestižní LONG DRIVERS EUROPEAN TOUR míří do České republiky! Turnaj, který se každoročně odehrává na nejprestižnějších hřištích po celé Evropě, se v letošním roce poprvé představí i v České republice.

Naše země byla vybrána jako jedna z šesti evropských zemí, kam tato prestižní Tour letos zavítá, mimo jiné spolu s Velkou Británií, Švédskem, Španělskem, ... . Jsme poctěni Vám oznámit, že letošní česká část Tour se odehraje na prestižním golfovém hřišti v Prosper Golf Resortu na Čeladné.

Long Drive Golf spočívá v odpálení míčku co nejdále, jak jen můžete. Hraje se na fairwayích o rozměrech minimálně 54 metrů na šířku a 450 metrů na délku. Soutěžící mají určený počet pokusů, obvykle 6, a cílem je trefit míč tak daleko, jak je to možné, aniž by míček skončil mimo vyznačené území a obvykle to musíte stihnout v intervalu 2 minut a 45 sekund.

LONG DRIVE Kategorie: Profesionálové, Senior, Ladies, Amateur.

Evropská Tour se skládá z 6 turnajů. Každý turnaj se hraje systémem kvalifikace a pavouka, z něhož vzejdou 2 nejlepší hráči do finále. Z limtu 2.45 minut a 6 možných pokusů se počítá vždy jen ten nejdelší pokus.

Ceny 

  • Vítěz LDET 2013 - 10.000 €. 
  • Vítěz turnaje na Čeladné - 1500 € 
  • Finanční prémie až do 4. místa 

Ceny pro amatéry jsou hrazeny sponzory soutěže, hraje se o perfektní golfové ceny. Všichni hráči každého turnaje obdrží speciální produkty a další překvapení, které budou stanovené v den turnaje.

Registrační poplatky 

  • Profesionálové: 200€ 
  • Senior and Ladies: 150€ 
  • Amateurs: 100€ 

Turnaj zaručuje jedinečnou sportovní zábavu v nejlepších golfových destinacích po celé Evropě. Jedinečná příležitost zúčastnit se této Tour i v České republice.

Světelná show, DJs, LED screen na odpališti i v prostoru dopadu míčku. Party s profesionály z celé Evropy. 

Neváhejte a přihlašte se na Longest Drive European Tour 2012 na Čeladné!

Registrace na Longest Drive European Tour 2013

Sponzoři

Noví oficiální sponzoři  SPANISH LDET Indoor Championship - indoor turnaj se bude konat 23. března v Madridu v MadridUrban Golf. 

SAMSUNG: new sponsor of the Spanish LDET Indoor Championship. 

Press-release-Samsung-2.png

Madrid Urban Golf will host on Saturday 23rd March, the Spanish LDET Indoor Championship. 

Samsung, in its commitment to support the LDET, will be one of the sponsors of this unique indoor tournament in Spain. Samsung will award the prize of "Longest Ball of the Day" to the player that hits the longest ball of the event with a super special prize. 

The Madrid tournament is the 5th in the indoor tournament schedule before the outdoor events that will start in May with the Swedish LDET Championship. 

 

MAHOU: official sponsor of the Spanish LDET Indoor Championship. 

Press-release-sponsor-LDET-Mahou-4.pngThe Spanish beer MAHOU and the organizers of the LONG DRIVERS EUROPEAN TOUR have announced today that MAHOU will be one of the tournament sponsors for the Spanish LDET Indoor Championship that will take place the March 23rd in Madrid at the MadridUrban Golf. 

The representative of Mahou, mr. Miguel Angel Garcia said: "This is a very interesting agreement for both parties and very important for us to be in an international event like this. The LDET is growing very fast and we did not want to miss the opportunity to be involved in it ". 

With this agreement, MAHOU will be the official beer of the tournament in Madrid and will also provide prizes (golf bags and drivers) for the top ranked hitters. 

The Madrid indoor tournament is the 5th of the LDET calendar. The winner of the event will also win a spot for the NW LDET Indoor Series at the end of March in Manchester. 

More information:

Press-release-Samsung-3.png

Official partners:

Press-release-Samsung-4.png