LONG DRIVERS EUROPEAN TOUR 25.-26.7.2014

Evropská prestižní LONG DRIVERS EUROPEAN TOUR opět míří do České republiky!

Oficiální partneři LDET 2014:

J and T pivni lazne Lapos tee time golf profi
Taussig zlata beier vila memories frekvence 1  

Turnaj, který se každoročně odehrává na nejprestižnějších hřištích po celé Evropě, se v letošním roce již podruhé představí exklusivně v Prosper Golf Resortu Čeladná.

Rádi bychom všechny zájemce pozvali na toto druhé měření sil nejdelších hráčů z celé Evropy o zajímavé ceny a price money. Celková dotace turnaje činí €3,000 a nejlepšího profesionála čeká rovná polovina této částky.

Ať už jste profesionál, amatér nebo jen nadšený fanda golfu, zaškrtněte si toto datum v kalendáři a přijeďte na Čeladnou soutěžit, případně povzbudit ty, kdo měli letos více odvahy. Profesionálové si mohou vylepšit svůj domácí rozpočet a třeba najít další směr svého golfového vývoje. Zkrátka nepřijdou ani amatéři, kteří získají zajímavé ceny od sponzorů túry a Prosper Golf Resortu Čeladná. Hlavní devízou účasti pak bude možnost porovnání se s nejlepšími evropskými specialisty na dlouhé drivy a zážitek z účasti na neopakovatelné golfové události evropského rozsahu.

Veškeré informace k přihlášení do soutěže naleznete na stránkách Prosper Golf Resortu (www.prosper-golf.cz) nebo přímo na stránkách LDET (www.europeanlongdrivers.com) Na tento golfový happening v elektrizující atmosféře rytmické hudby a přátelsky vyostřených soubojů tvrdých mužů s drivery v ruce jsou zváni všichni, kdo chtějí zažít něco neobvyklého a sami přispět ke skvělé atmosféře pohodového dne. Diváci mají vstup zdarma.

Registrační poplatky:

  • Profesionál - 170 EUR
  • Amatér - 55 EUR (dále se dělí na Muži do 54 let a Ženy do 49 let)
  • Amatér - Senior - 135 EUR (dále se dělí na Senioři Muži nad 55 let včetně a Senioři Ženy nad 50 let včetně)
  • Junior - 10 EUR (do 18 let včetně)

* Konečná částka bude v den registrace přepočítána dle aktuálního kurzu. Registrační poplatek je možno uhradit předem nebo nejpozději v den registrace do turnaje, tj. 25. 7. 2014, hotově nebo kartou na golfové recepci. Více viz registrační formulář níže.

Harmonogram turnaje:

25. ČERVENCE
12.00-16.00 Volný trénink na driving range.
16.30-17.00 Volný trénink na soutežním odpališti + Registrace (vstupní poplatek + podpis + uvítací balíček).
18.30-19.30 LDET Promo.

26. ČERVENCE
10.30 Soutěž Juniorů
11.00 Začátek turnaje: kvalifikace skupin.
14.30 Semifinále amatérů a juniorů.
15.00 Matchplay - čtvrtfinále: nejlepší míč ze 3 sérií (profesionálové)
16.15 Finále amatérů a juniorů.
16.30 Semifinále a finále PROFESIONÁLŮ
17.00 Slavnostní předání cen.

Registrace na Long Drivers European Tour 2014.

NOVÁ OFICIÁLNÍ PRAVIDLA PRO LDET

Z důvodu možnosti výskytu nejrůznějších neovlivnitelných okolností při turnaji LDET byla letos vydána pravidla snažící se pokrýt nejzákladnější procedury a události, které nastanou nebo mohou nastat v průběhu turnaje. Každý hráč je zodpovědný za znalost těchto pravidel a trestů vyplývajících z jejich porušení. Pravidla LDET vycházejí z obecných pravidel golfu vydaných R&A (randa.org) a jsou uzpůsobena potřebám soutěže Long Drivers European Tour.

Jedno z pravidel se zaobírá holemi. Veškeré vybavení musí být zaregistrováno den před zahájením turnaje. Délka hole od země k hornímu konci nesmí přesáhnout 1.27 metru (50 palců). Všechny předložené hole budou zaneseny do seznamu pro následující turnaj a hráč je oprávněn používat v průběhu turnaje pouze hole z tohoto seznamu.

Ve snaze zaručit všem hráčům rovné podmínky regulují pravidla pro LDET standardy pro míče a tee. Pořadatelé mohou určit značku a model golfových míčů a tee pro turnaj, rovněž mohou míče a tee určené k turnaji sami dodat. Pravidla taktéž obsahují normy upravující chování hráčů před, během a po skončení kola.

Více zjistíte na www.europeanlongdrivers.com/rules.

Oficiální sponzoři:

sponzori

Výsledky LDET 2014