Longest drive 2016

Vážení golfisté, po předešlých ročnících turnajových klání o nejdelší drajv, jsme pro Vás tuto soutěž připravili i letošním v kalendáři Čeladenských turnajů a akcí pro sezónu 2016. Dne 23. července 2016 budete mít možnost si opět zasoutěžit o nejdelší odpal!

Datum:  23. 7. 2016

Místo:  jamka č. 11 The New Course

Poplatky:

  • Muži PRO - 1 000Kč
  • Muži AM (do 54 let) - 500Kč
  • Ženy (do 49 let) - 400Kč
  • Senioři (od 55 let) - 500Kč
  • Seniorky (od 50 let) - 400Kč
  • Děti do 15 let (včetně) - 200Kč

V případě dotazů kontaktujte: sebestova@prosper-golf.cz.

Podmínky:

Při zařazení do kategorie rozhoduje rok narození. Kategorie bude otevřena při účasti min. 5 hráčů. Pokud se přihlásí hráčů méně - dostane hráč možnost zúčastnit se soutěže v jiné kategorii (poplatky dle zařazení v původní kategorii).

Pravidla:

Maximální povolená délka driveru je 1,27 m. Pořadatel si vyhrazuje právo na určení či přidělení míčů, se kterými budou moci hráči soutěžit. Taktéž stanoví počet pokusů pro hráče k zasažení předem stanovené výseče. Do celkového výsledku se započítávají pouze rány umístěné do obdélníkové výseče 50x400m. V jednotlivých kategoriích vyhrává vždy hráč/ka s nejdelším správně umístěným odpalem.

Systém hry a vítězství:

Hráči se kvalifikují v prvním kole délkou svých odpalů do následných duelů. Duely budou odehrány vždy stejným systémem nejhorší s nejlepším (např. 1-8,2-7,3-6,4-5) - jako v jamkové hře. Výsledky duelů určí pořadí první poloviny postupujících hráčů do finálových duelů. V případě rovnosti délek odpalů dvou hráčů v některém z finálových kol, určuje umístění průměrná délka nejlepších hráčových odpalů z předchozích kol, pokud z časových důvodů soutěžní výbor nevyhlásí rozstřel. Vítězí hráč s nejdelším odpalem ve finálovém duelu.