Restaurace

Vážení a milí hosté,

dne 16. března jsme pro Vás restauraci otevřeli po poslední rekonstrukci, která zajistí Vaše větší pohodlí, lepší servis a rozšíření nabídky našich služeb.

Momentálně pro Vás připravujeme zcela nové informace pro Vaše pravidelné návštěvy naší RESTAURACE GOLF. Již brzy zde naleznete aktuální jídelníček, pravidelné denní a týdenní menu i kompletní nápojový lístek.

 

Otevírací doba

PO - NE         8:30 - 20:30

 

Naleznete u nás široký výběr jídel a nápojů, pro méně i více náročné jedlíky, samozřejmostí je dobrá káva a kvalitní aperitiv. To vše je zárukou příjemně prožitého dne či večera.

Restaurace má kapacitu 100 míst, ke kterým v sezóně otevíráme také dvě letní terasy. Venkovní terasa nad jezírkem má kapacitu 30 míst a terasa na nádvoříčku dalších 50 míst, obojí s báječným výhledem na přírodu - golfové hřiště a horu Ondřejník.

Díky variabilitě provozu (vnitřní a venkovní část) je restaurace vhodná pro pořádání firemních akcí, banketů, svateb, rodinných oslav a dalších společenských akcí.

Dlouholetá zkušenost s gastronomií a restaurační činností v zahraničí a především úcta k zákazníkovi přispívá k dokonalosti krásného prostředí restaurace v Prosper Golf Resortu v Čeladné.

Těšíme se na Vaši návštěvu a věříme, že se do naší restaurace budete rádi vracet.

Krásný den Vám přeje - tým Prosper Golf Resortu!