Zavřeno The New Course 7 - 21 The Old Course 8 - 20 Driving Range 7 - 21 Simulátor 7 - 19 Restaurace

55 Holes Golf Destination

5 HOLES GOLF DESTINATION vzniká propojením dvou výjimečných resortů v atraktivním prostředí Beskyd - Prosper Golf Resortu Čeladná a Golf & Ski Resortu Ostravice. Stává se tímto největší golfovou destinací v České republice a nabízí Vám golfovou hru, ubytování a využití dalších služeb destinace za zvýhodněných podmínek. 

Hosté naší golfové destinace mají k dispozici tři 18 jamková mistrovská hřiště, která jsou obklopena malebnou přírodou Beskyd, 2 restaurace, 3 hotely, 2 konferenční haly pro pořádání společenských akcí a konferencí, wellness a 2 golfové akademie. V nich dochází od nové sezóny k zásadní změně. Golfové akademie nově povede španělský trenér světové úrovně Gonzalo Sánchez, který je držitelem akreditace PGA Golf Professional a je také autorizovaným instruktorem celosvětové golfové akademie Stack and Tilt. Filozofie našich akademií ale zůstává stejná, zaměřujeme se na děti, začínající hráče, amatéry i profesionály.

Zažijte nejen golf v srdci Beskyd! www.55holes.cz

18. 4. 2024 jsme společně tuto golfovou destinaci otevřeli a zahájili sezónu golfovým turnajem Grand Openig 2024, v Prosper Golf Resortu Čeladná na The European Course., který doplnil pestrý doprovodný program a společenský galavečer. 

Děkujeme za spolupráci a podporu Moravskoslezskému krajidestinaci Severní Morava a Czechtourismu. Společně budeme i nadále zvyšovat a komunikovat atraktivitu Moravskoslezkého kraje nejen v české republice, ale i v zahraničí.

Podívejte se na reportáže a fotogalerie z Grand Openingu 2024 a těšíme se na další setkání!

 

 

 

 

 

2024 © Prosper Golf Resort,
With by Globosphere