Grand Opening 2024 - Golf Resort 55 Holes

Golf Resort 55 HOLES  vzniká propojením dvou výjimečných resortů v atraktivním prostředí v samém srdci Beskyd - Prosper Golf Resortu Čeladná a Golf & Ski Resortu Ostravice. Golf Resort 55 HOLES se tímto stává největším golfovým resortem v České republice. Zažijte golf v srdci Beskyd!

 

 

18. - 19.4. 2024 proběhne slavnostní GRAND OPENING nově vznikajícího resortu. Připravili jsme pro vás golfový turnaj Texas Scramble čtveřic, během kterého budete mít vyjímečnou možnost zahrát si The European Couse na Čeladné, který hráli evropští  a světoví hráčí během PGA European Tour. Všichni hráči budou mít navíc druhý den možnost volné hry na Čeladné nebo  Ostravici, dle vlastního výběru.

Připravena bude také CHILL ZONE a bohatý doprovodný program pro hráče i nehráče. Naším partnerem se stala česká stáj Formule 3 - Effective Racing Team a její pilot Vladimír Netušil. Těšit se tak můžete např. na ukázku Formule 3 a její kompletní stáje, talkshow s Vladimírem Netušilem a jeho autogramiádu. A to zdaleka není vše. GRAND OPENING vyvrcholí galavečerem s bohatým programem.

55 Holes Golf Destination - www.55holes.cz

Galavečer Grand Opening 2024
- cena vstupenky 1 999,- Kč vč. DPH
- místo a čas: 18. 4. 2024 od 18.30 hod. do 21.30 hod. (vstup do sálu od 17.45 hod), After Party od 22:00 do 01.00 hod.
- cena vstupenky zahrnuje: vstup na Galavečer Granfd Opening 2024, společenský večer s programem, občertvení formou rautu, nealko nápoje, víno, pivo, vstup na After Party
- prodej vstupenek: Grand Opening 2024 - vstupenka na Galavečer | Eshop Prosper Golf 

Vyberte si svůj balíček a rezervujte si svá místa na GRAND OPENINGU!

V případě dotazů nás kontaktujete:
- tel.: +420 602 515 552 nebo +420 739 679 859
- e-mail: jan.pejrimovsky@prosper-golf.cz nebo jaromir.prokop@prosper-golf.cz

NABÍDKA BALÍČKŮ:

 

PROSPER GOLF RESORT ČELADNÁ je prestižní golfový resort nacházející se v malebném prostředí Beskyd. Tento luxusní komplex nabízí svým návštěvníkům špičkové golfové vyžití, komfortní ubytování a širokou škálu dalších rekreačních a wellness služeb. O kvalitě Prosper Golf Resortu svědčí také to, že v letech 2009 -2011 hostil PGA Europen golfovou tour za účasti hráčů světové a evropské špičky.

Golfový resort disponuje dvěmi 18 jamkovými mistrovskými golfovými hřišti, která se rozprostírají na rozloze 100 hektarů a jsou obklopena malebnou přírodou Beskyd. Hrací plocha je pečlivě navržena s ohledem na různé úrovně golfistů a nabízí náročné výzvy i pro zkušené hráče.

Pro začínající hráče, ale i pro ty, kteří se chtějí zdokonalit ve hře golfu, je k dispozici golfová akademie s profesionálními trenéry. Zde si golfisté mohou zlepšovat své dovednosti a techniku pomocí moderního vybavení a individuálního přístupu.

Club Apartments přímo nad klubovnou nebo Penzion MOUNTAIN nabízí atraktivní ubytování. Hosté mohou využít blízké wellness centrum s bazénem, saunou a relaxačními procedurami, které jim pomohou zregenerovat tělo i mysl. Pro milovníky sportu jsou k dispozici tenisové kurty, cyklistické trasy
a možnosti pěší turistiky v okolní přírodě.

 

 

GOLF & SKI RESORT OSTRAVICE patří mezi přední golfové resorty v České republice a je komfortním holiday resortem, který se nachází mezi dominantními vrcholy Beskyd. Mistrovské 18 jamkové hřiště je situováno mezi dvěma nejvyššími horami Beskyd, Lysou horou a Smrkem, na úpatí hory Žár v obci Ostravice. 

Designer a konstruktér hřiště je Chris Johnson, který má na svém kontě řadu hřišť v Evropě a Africe. Tomu odpovídá výběr lokality, tvarování hřiště, kompletní závlaha hracích ploch, přísně testovaný a kontrolovaný stavební materiál, velké greeny, 3 hektary vodních ploch a pět rozlehlých odpališť na každé jamce. 

Tréninkové centrum a akademie v golfovém resortu nabízí prostor pro golfisty všech výkonností, od začátečníků až po zkušené hráče.

Hotel Green Inn vám nabídne fascinující výhledy na golfové hřiště, beskydské vrcholy či údolí a pohodovou atmosféru hotelu. Ve wellnes se pak můžete svěřit do rukou profesionálních masérů, užívat si pohodu ve vířivce na terase nebo během návštěvy jedné ze saun.