7 - 21 The New Course 7 - 21 The Old Course 8 - 20 Driving Range 7 - 21 Simulátor 7 - 19 Restaurace

Prosper Golf Resort Čeladná zpět pod původním provozovatelem

15.5.2023

Prosper Golf Resort Čeladná zpět pod původním provozovatelem

V průběhu dubna převzala správu Prosper Golf Resortu Čeladná společnost Prosper Golf Resort a.s. a po dohodě s dosavadním provozovatelem došlo k předání většiny resortu. Zbývající části budou předávány v průběhu sezóny tak, aby nedošlo k narušení provozu areálu.

Díky této dohodě je Prosper Golf Resort opět v běžném provozu. Obě golfové hřiště jsou a budou nadále hráčům plně k dispozici.

„V plném provozu jsou nejen golfová hřiště, ale také restaurace a další doprovodné služby. Změna provozovatele resortu proběhne během letošního roku bez jakéhokoliv vlivu pro provoz resortu. Je samozřejmostí, že veškerá klubová členství nebo akce uhrazené, či domluvené na letošní sezonu proběhnou a bude možné je čerpat dle původní dohody. “ Informoval nás zástupce provozovatele Jan Kastner.

Součaně začne staronový provozovatel pracovat na dalším vylepšování celého resortu. V první řadě jsou připraveny velké investice do oprav hřiště a zvýšení jeho kvality. Tyto kroky začínají ihned. Stejně tak jsou plánovány rekonstrukce restaurace i hotelu, které začnou v příští mezisezóně.

„Hlavním cílem je udržet Prosper Golf Resort Čeladná mezi špičkou golfových hřišť, nejen v České republice. Proto se vlastník resortu rozhodl areál převzít zpět a investovat do zkvalitnění všech poskytovaných služeb. Celou změnu chceme provést tak, aby golfisté a v členové klubu zaznamenali pouze pozitivní změny a veškerý rozvoj neovlivnil běžný chod resortu.“

Management resortu přebírá Jan Kastner, který současně odpovídá za Golf & Ski Resort Ostravice pro společnost TMR ČR. Oba resorty tak směřují k vzájemnému propojení a vytvoření největšího golfového areálu v České republice. Obě strany věří, že tento krok povede k dalšímu zvýšení standardu služeb a rozvoji této jedinečné golfové destinace.

„V případě zájmu o novou nebo pokračování v současné spolupráci s Prosper Golf Resortem nás neváhejte kontaktovat.“ doplnil Kastner.

2024 © Prosper Golf Resort,
With by Globosphere